TATAMI je osobitým nápadom – nejde totiž o klasickú reštauráciu.

Food Room je koncept degustačnej miestnosti, akejsi privátnej izby zariadenej v tradičnom japonskom štýle, ktorá vám má  ponúknuť nielen priestor na jedlo, ale hlavne na relaxáciu, uvoľnenie sa, či na stretnutie sa s priateľmi. Ochutnáte tu nielen sushi v jeho pestrých podobách, ale aj kombinácie byliniek, plodov, húb a rýb, vytvorené iba pre našich hostí.

Tatami je názov pre japonský ryžový matrac, ktorý sa v ázijských krajinách používa aj na tradičné sedenie na zemi. Japonci často konzumujú práve v tejto polohe, preto sa takéto sedenie objavilo aj tomto priestore. V luxusne zariadenom interiéri nájdete niekoľko ďalších zaujímavých detailov – misky na sójovú omáčku prehľadne zoradené vo vitríne majú nabádať hostí, aby si sami vybrali tú svoju obľúbenú, stoličky so symbolom kvapky znázorňujú vodný element, kamenné umývadlo v rohu slúži na umytie rúk pred samotným jedlom, symbol stromu na stenách miestnosti znázorňuje aspekt prírody.

 

Dominantu interiéru však tvoria dva nádherné bonsaje, ktoré majú symbolizovať život a jedlo, ktoré telu život prináša.

Táto degustačná miestnosť je otvorená len na rezervácie, čím sa zabezpečí, že sa vám personál bude naozaj venovať, preto z vašej večere neodídete len s plným bruchom, ale aj s mnohými novými informáciámi a zaujímavosťami z gastronómie, pokiaľ o ne budete mať záujem. Zákazníkom je tak zabezpečené súkromie, čo je vhodné hlavne pre malé oslavy, či priateľské stretnutia do 12 osôb.

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates